انواع مختلف موتور خودرو

انواع مختلف موتور خودرو

1. گارانتی: ما با ارائه حداقل یک سال گارانتی برای تمام محصولات. 2. مشتری مسئول حمل و بیا و برو و مالیات سفارشی است. 3. شما ممکن است به ارسال مورد معیوب با راه مقرون به صرفه در نظر بگیرید و ما به ارسال موارد تعمیر سفارش جدید خود را با هم. 4. برای نجات...

چت کن

جزئیات محصول

1. گارانتی: ما با ارائه حداقل یک سال گارانتی برای تمام محصولات.

2. مشتری مسئول حمل و بیا و برو و مالیات سفارشی است.

3. شما ممکن است به ارسال مورد معیوب با راه مقرون به صرفه در نظر بگیرید و ما به ارسال موارد تعمیر سفارش جدید خود را با هم.

4. برای صرفه جویی در هزینه pls ارسال مورد بدون بسته بندی.

5. لطفا ارائه ظاهر معیوب و شماره فاکتور مربوط.

6-ما هنوز تعمیر و یا جایگزینی مورد با گارانتی منقضی شده.

7. تمام ایمیل های در کسب و کار 1 روز پاسخ داده شود.


پرسش و پاسخ

1, قطعات اصلی موتور ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور شامل موتور دیزل دینام و دیگر دستگاه های مختلف مانند زیر قاب و سیستم های کنترل و قطع کننده مدار و سایه بان، و غیره.

2، چگونه من مشخص چه اندازه ژنراتور نیاز دارم?

گرفتن یک ژنراتور است که می تواند تمام نیازهای شما را قدرت نسل دسته یکی از جنبه های مهم ترین تصمیم خرید است. آیا اگر خود ژنراتور جدید نیازهای خاص شما را نمی تواند آن به سادگی هر کسی هر یک انجام نخواهد شد نخست یا قدرت آماده علاقمند هستید خوب است زیرا استرس بی مورد در واحد و حتی آسیب قرار می تواند برخی از دستگاه های متصل به آن. تعیین دقیقا چه اندازه از ژنراتور به اغلب بسیار دشوار است و شامل تعدادی از عوامل و ملاحظات. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مطلب لطفا مقاله خود را گسترش در اندازه یک ژنراتور شده.

3، مهم در انتخاب موتور ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور مجموعه بار آنها می شوند، به تغذیه به انتخاب می شوند. اگر آن برای اورژانس از قدرت مداوم و حجم بار و اندازه هر موتور می شود آغاز شده است که به طور معمول پارامتر مهم انتخاب دیزل ژنراتور را به حساب نوع بار، لازم است.


محصولات مرتبط

پرس و جو