استفاده از انواع مختلف موتورها در ماشین

استفاده از انواع مختلف موتورها در ماشین

سری استاندارد عملکردی و سری آب و هوا و سایبان های ضد صدا، طراحی شده، ساخته شده و تحت کنترل کیفیت دقیق کیفیت، برای اطمینان از عملکرد بالا در تمام زمان ها. بسته بندی لوازم جانبی مجموعه ژنراتور مجموعه با سیستم ضد ارتعاش، کنترل پیشرفته بسته بندی شده

چت کن

جزئیات محصول

عملکرد تضمین شده

سری های استاندارد و سری آب و هوا و سایبان های ضد صدا، طراحی شده، ساخته شده و تست شده تحت روش کنترل کیفیت دقیق، برای اطمینان از عملکرد بالا در تمام زمان ها.

بسته بندی لوازم جانبی

واحد های ژنراتور مجموعه ای با سیستم ضد لرزش، پانل کنترل پیشرفته، سیستم شروع، پانل همگام سازی، مخزن سوخت پایه و سایر لوازم جانبی است که برای نیروگاه آماده می شوند.

اسکای پایه

استاندارد های ساخته شده در سیستم های ضد ارتعاش سیستم های اتصال لاستیکی به عنوان استاندارد مطرح شده است که نیازمندی ها را برای مشتریان و یا اتصالات بهار حذف می کنند.

سیستم خنک کننده

رادیاتور نصب شده یا دمای محیط استاندارد 40 درجه سانتیگراد (گزینه 50 درجه سانتیگراد): رادیاتور دور با موتور فن یا مبدل حرارتی اختیاری

محصولات ما به طور گسترده به اروپا، جنوب شرق آسیا و خاورمیانه به فروش می رسد، و از همه مشتریان ما قدردانی بالا و اعتماد داشته است. هر زمان که نیاز به دیزل ژنراتور دارید، لطفا rememember شرکت ما همیشه دوستان قابل اعتماد شما است.

ما از همه مشتریان خارج از کشور با ما در مورد کسب و کار یا همکاری های دیگر صحبت می کنیم.


محصولات مرتبط

پرس و جو