رهبری فناوری مستقل و خودپنداره

- Apr 12, 2018 -

هسته انقلاب کیفیت، تکیه بر پیشرفت تکنولوژیکی است.

شرکت دولتی با تاریخ 75 ساله به وضوح این اصل را درک کرده است. از آغاز کارخانه تا کنون، شرکت دولتی نه تنها پیشرفت مستمر فن آوری موتور را دنبال کرده، بلکه عمیقا ریشه در هسته "تکنولوژی خودمختار" به عنوان پرچم ملی و هرگز موجب شد.


از سال 2001، شرکت Aowei 7.7 لیتر توسعه داده است، به طور موفقیت آمیز Aowei 9 لیتر، 11 لیتر، 7.7 لیتر، 13 لیتر، 16 لیتر به طور مستقل. محصولات همیشه سطح پیشرو داخلی را نگه دارید، و بسیاری از معجزات صنعتی را تنظیم کنید - هدایت در کشور برای تحقق بخشیدن به موتور 100،000km طولانی تکنولوژی تغییر روغن، نگاهی به سرب در افزایش عمر موتور B10 تا 1.5 میلیون کیلومتر، رهبری در اجرای فن آوری DPF در موتور موتور کم ...... در حال حاضر، Aowei 11L موتور بیش از 60 درصد سهم بازار در پنج سال گذشته، فروش NO.1 در صنعت است. موتور 13 اسب بخار قدرت اسب بخار بزرگ برای فروش به مدت یک سال، فروش به سرعت 20،000 واحد را به خود اختصاص داده است. موتور 4DW تنها موتور دفاعی DPF است که می تواند آن را به دست آورد تولید انبوه در چین ......

چرا بخش کسب و کار ایستادگی می کند و پایه برای ستون فقرات نام تجاری مستقل است، و به طور مداوم ایجاد "داخلی رهبری، بین المللی پیشرو" محصولات موتور؟ در مصاحبه های رسانه ای، معاون مدیر کل بخش کسب و کار huang chenghai قفل اسرار. "اول از همه این است که تحقیق و توسعه زیادی را انجام دهیم. سیستم عامل های چند نفره تنها برای موتور دیزل بخش کسب و کار به 500 میلیون نفر می رسند. در همان زمان، بیش از نود و بیست سیستم عامل توسعه در آزمایشگاه (بیست به استاندارد شش اروپا رسید)، سرمایه گذاری اسکله 30 میلیون است. با توجه به ورود پرسنل فنی، یک تیم تحقیق و توسعه شامل بیش از 1160 نفر تشکیل شده است که شامل 35 پزشک و تیم قوی ترین کشور است. به دنبال یک سیستم تحقیق و توسعه صحیح و فرایندها، سیستم تحقیق و توسعه تمام زنجیره صنعت را پوشش می دهد، روند توسعه محصول به 30000 ساعت می رسد. در نهایت، مزایای استفاده از تکنولوژی محصول و استفاده از سیستم کنترل الکترونیکی مستقل در برخی از قطعات و قطعات، بخشی را با حقوق مالکیت معنوی مستقل مانند سیستم مستقل و غیره ایجاد می کند.

در حال حاضر، در مواجهه با فشار محیطی، چگونه به تحقق انقلاب کافی در صنعت خودرو چین می پردازیم؟ نمایندگان صنعت خودرو متمرکز بر فناوری های جدید انرژی هستند، همچنین تمرکز اصلی مصاحبه های 3.15 رسانه ای است. دبیر کمیته حزب بخش کسب و کار، مدیر کل، qian hengrong، بینش های مربوط به توسعه انرژی جدید را از لحاظ تاریخ، توسعه فعلی و آینده توضیح داد. "در زمینه انرژی جدید، ما نیز کارهایی را انجام می دهیم مانند موتور گاز طبیعی، در عین حال، ما نیز تحقیقات در مورد فن آوری باتری سوخت انجام می دهیم، این همان مسافت پیمایندگی استقامت است که از نظر انرژی حفاظت از محیط زیست به عنوان سوخت معمولی استفاده می شود. ما در حال توسعه موتور آلودگی صفر ...... من اعتقاد دارم که ما می توانیم با چالش های ماشین های الکتریکی و وسایل نقلیه انرژی جدید مقابله کنیم. "


  • موتور موتور احتراق گاز تعمیر کار
  • موتور برای ماشین
  • بهترین موتور برای ماشین
  • تولید 6 دیابت تنظیم موتور
  • نیمه تریلر تخلیه
  • ون باز بال

محصولات مرتبط