تمرکز بر روی هانوفر

- Sep 19, 2018 -

19 سپتامبر آلمان · هانوفر

01.jpg

"ترکیبی از محصولات چینی و غربی به فولاد"

پیستون فولاد لیزر مورل در ابتدا FWEDE Aowei 6DM3 مجهز بود

کنفرانس مشترک محصولات

W در نمایشگاه خودروی هانور در آلمان برگزار می شود

02 03he.jpg

در کنفرانس مطبوعاتی

FAW Jiefang Engine Division و آلمان MAHLE با هم اعلام کردند

که اولین لیزر پیستون فولادی با جوش داده شده با موفقیت اعمال شد

04.jpg

اوه   استفاده از این تکنولوژی کاربردی است

علامت گذاری شده است موتور FAWDE وارد خط مقدم جهان در استفاده از فن آوری های جدید است.

05.jpg

دستیار وزیر بخش تجارت آزادی FAW، معاون مدیر شرکت آزادی، دبیر حزب و مدیر کل بخش موتور FAW Jiefang Qian Hengrong، معاون مدیر بخش موتور FAW Jiefang Huang Chenghai، هو Fujian، مدیر عامل شرکت آلمانی MAHLE گروه دکتر جورگ Stratmann، معاون اجرایی آنتونی Franz، گرگ Dietz، معاون رئیس بخش اول، Matthias Fix، معاون فروش خودرو تجاری، Hu Kun، رئیس جمهور چین، و Xu Huanping، معاون فروش از چین و به همین ترتیب، در کنفرانس، آژانس خبرگزاری های Xinhua، رسانه های مشهور و مخاطبان محلی نظیر People's Daily، CCTV4، China Auto News و شاهد این رویداد راه اندازی محصول جدید بودند.


Aowei Power Shine International


نمایشگاه موتور هانورن نمایشگاه طولانی ترین، بزرگترین و تاثیر گذار ترین خودرو در تاریخ جهان بود. این همچنین اولین مرحله برای شرکت های خودروی تجاری جهانی و شرکت های قطعات بود تا محصولات جدید و تکنولوژی های جدید را نمایش دهند.

06.jpg

نمایشگاه بین المللی خودرو تجاری هانور، آلمان


07.jpg

سخنرانی کیان هنگرنگ

08.jpg

پیام از Dr.Jörg Stratmann


واحد کسب و کار با MAHLE برای برگزاری یک کنفرانس راه اندازی محصول جدید در نمایشگاه خودروی هانورو همکاری کرد، نشان دادن شجاعت واحد تجاری برای رقابت با مارک های جهانی، نشان دادن توانایی و اعتماد به نفس واحد تجاری برای خدمت به مصرف کنندگان کامیون در جهان (از جمله کاربران اروپایی و آمریکایی).

09.jpg

در کنفرانس مطبوعاتی، FAWDE Aowei 6DM3 برای اولین بار مجهز به MAHLE محصولات پیستونی فولاد جوش داده شده لیزر به پنج پیشرفت عمده از طریق پنج "بیشتر" به دست آورد.


علاوه بر افزایش قدرت و گشتاور برای بهبود قدرت تمام ماشین. با استفاده از تکنولوژی جوشکاری لیزر، خنک کننده پیستون فولادی بهینه می شود و دمای بلبرینگ حلقه پیستون تقریبا برابر با 50 درجه سانتیگراد کاهش می یابد که شرایط خوبی برای افزایش قدرت و گشتاور فراهم می کند.

640.gif

علاوه بر کاهش مصرف انرژی اصطکاک پیستون و بهبود مصرف سوخت کل ماشین، تکنولوژی جوشکاری لیزر می تواند فشرده سازی بالا پیستون را کاهش دهد، به طور مناسب طول میله اتصال را افزایش می دهد، کاهش راندگی جانبی تولید شده در بوش سیلندر در طی حرکت پیستون، کاهش مصرف اصطکاک پیستون، و کاهش مصرف سوخت کل دستگاه

640 (1).gif

علاوه بر کاهش ارتفاع سیلندر و افزایش قیمت رقابت. تکنولوژی جوشکاری لیزر می تواند ارتفاع سیلندر را کاهش دهد، وزن موتور کاهش می دهد و هزینه های مواد را کاهش می دهد. برآورد شده است که هزینه مستقیم مواد برای هر دیزل 6DM3 تنها می تواند توسط بیش از 100 RMB کاهش یابد.

640 (2).gif

همچنان مسافت پیمای جایگزینی نفت را افزایش داده و اقتصاد کل ماشین را بهبود بخشیده است. استفاده از پیستون های فولادی جوش داده شده لیزری می تواند درجه حرارت محفظه روغن خنک کننده پیستون و بلبرینگ حلقه پیستون را بهبود بخشد، از جلوگیری از ژل شدن درجه حرارت بالا و پیر شدن روغن، افزایش فاصله مسافت جایگزینی روغن، و دستیابی به فاصله تغییر 100،000 روغن کیلومتر یا بیشتر.

640 (3).gif

علاوه بر کاهش خطر شکست و بهبود ثبات و دوام کل ماشین. استفاده از پیستون فولادی جوش داده شده لیزر می تواند رطوبت کلی پیستون را افزایش دهد. پیستون کمتر تحت فشار خروج بالا تغییر شکل می دهد، مصرف روغن پایدار تر است و کل ماشین با پایدار و قابل اعتمادتر عمل می کند.

640 (4).gifهمکاری چین و غرب


همکاری بین واحد تجاری و ماهلر در سال 2000 آغاز شد. از سال 2001، دو طرف نقطه گسترش و گسترش را تکمیل کردند. در سال 2002، دو طرف موافقت نامه همکاری استراتژیک را امضا کردند. تا سال 2018، دو طرف به طور مشترک در نمایشگاه موتور هانورن ایستاده بودند تا تکنولوژی پیشرفته در جهان را به نمایش بگذارند.

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

در 18 سال گذشته، همکاری بین دو طرف عمیق تر شده است. از پیستونهای آلومینیومی تا پیستونهای فولادی، تا سال 2017، تعداد پیستونهای عرضه شده توسط MAHLE به بخش موتور به 8/8 میلیون و 900 هزار دستگاه رسیده است. در 18 سال گذشته، دو طرف به مفهوم تعاونی "تمرکز، اتحاد، و پیروزی" پیوستند و دوستی خوبی از اعتماد متقابل و ارتقاء متقابل ایجاد کردند.

14.jpg

▲ کیان هنگرونگ (سمت چپ) و دکتر جرگه استراتمن (راست)


محصولات پیستونی فولاد جوش داده شده با لیزر که از تکنولوژی پیشرفته ترین در جهان برخوردارند، اولین بازی را در FAWDE Aowei 6DM3 به دست آوردند، که عصر جدیدی از همکاری بین دو طرف است، نقطه عطف. این همکاری، جستجوی دو طرف برای همکاری استراتژیک است. در آینده، دو طرف این تجربه همکاری را به همکاری با فناوری های پیشرو در زمینه فناوری های پیشرفته و برندهای بین المللی مشهور جهان معرفی خواهند کرد.


اتحاد قوی رهبری آینده است


15.jpg

کنفرانس مطبوعاتی، کیان Hengrong، دبیر کمیته حزب و مدیر کل فو Jiefang موتور بخش، قرارداد همکاری استراتژیک با ارد فرانتز، معاون اجرایی گروه MAHLE آلمان امضا کرد. دو طرف موافقت کردند تا بر روی تحقیقات علمی پیشرفته تمرکز کنند، به طور کامل به مزایای مربوط به آن دست یابند، اتحاد کامل ایجاد کنند، استانداردهای محصول و تکنولوژی بیشتر را افزایش دهند، مصرف کنندگان با تجربه جدیدی فراتر از انتظارات، تضمین کنندۀ موتور Xichai Aowei برای گسترش بازار بین المللی و دفاع از آسمان آبی. جنگ مشارکتی مثبت داشت.

16.jpg

خبرنگاران رسانه ای مشهور از خبرگزاری های Xinhua، People's Daily، CCTV4، China Automotive News، و غیره نیز در مورد دلایل موفقیت همکاری بین دو طرف پرسید، چرا که تکنولوژی پیستون فولاد جوش داده شده لیزری برای کاربرد در ماشین Xichai Aowei و طرح هایی برای همکاری بیشتر بین دو طرف در مرحله بعدی. من پاسخ های دقیق به سوالات وزارت تجارت و رهبران ماهل دریافت کردم.

18.jpg

19.jpg


نوآوری ارزش نامحدود را ایجاد می کند

همکاری فرصت های نامحدود را ایجاد می کند

FAWDE Aowei موتور + MAHLE لیزر جوش فولاد پیستون

ترکیبی از فن آوری پیشرفته و محصولات پیشرفته

همکاری عمیق بین چین با حکمت و ساخت آلمان

جهان را در توسعه موتور هدایت خواهد کرد

نوشتن یک فصل جدید در تاریخ موتور موتور


  • سری Ca4dl
  • سری 6df2
  • پناهگاه شبکه نوع نیمه تریلر
  • بال باز نیمه تریلر ون
  • نیمه تریلر برای فروش
  • کانتینر محموله خشک

محصولات مرتبط