عملیات بازار در ویتنام

- Jun 02, 2016 -

عملیات بازار در ویتنام
FAWDE 6 مجموعه ای از محصولات یعنی W\X\K\F\L\M به ویتنام را صادر می کند. منابع بازار ما از موتورهای دیزلی 27.000 هستند که W\X اصلی محصولات فروش هستند. L\M موتور سنگین با فن آوری پیشرفته بین المللی در حال ریختن به بازار ویتنام در مقیاس بزرگ. واحد حمایت از عمده ما در ویتنام هستند بسیاری از محلی خودرو شرکت های بزرگ، مانند THAC، Meihua موتور شرکت، کارخانه No.21 TMT، دانگ فنگ Changjiang موتور شرکت، شماره 51 کارخانه, چین و ویتنام موتور همکاری، پیروزی موتور شرکت، Vinaxuki و غیره. ما نیز وارد بازار همراه با Jiefang و JAC ماشین آلات و ژنراتور. محصولات ما سراسر کشور در حال حاضر دیده می شود. ما تاسیس دفتر در ویتنام در سال 1387 تجهیز با 3 کارگران دائم و مترجم 1. محل کار، تجهیزات و وسایل نقلیه تجاری وجود مجموعه خوبی هستند.

 

FAWDE مرکز بخش در ویتنام
FAWDE مرکز بخش در هانوی در 2012 تاسیس شد. رزرو واحد مشترک مرکز بیش از 500، از جمله قطعات سایش سریع برای تمام موتورهای دیزل FAWDE مدت گارانتی در بازار ویتنام و برخی دیگر تخصصی قطعات هستند. مرکز با هدف اطمینان از تامین قطعات برای بهتر رضایت کاربران ویتنام.
واقع در نزدیکی تقاطع بزرگراه ملی شماره 1 و شماره 5 از ویتنام, مرکز حمل و نقل راحت بسیار برخوردار است. همچنین این مرکز مهم ترابری هانوی است. بنابراین، کاربران سفارش قطعات می تواند موقع و با دقت تحویل داده شود به منظور ارتقاء درجه رضایت مشتری.

 

سیستم خدمات FAWDE در ویتنام
FAWDE تا 4 ایستگاه هسته در ویتنام از 2008, که ما ساخته شده تلاش های مشترک با سیستم خدمات تولید کنندگان خودرو را به شکل چند ایستگاه خدمات شبکه در ویتنام ساخته شده است. با حمایت مرکز قطعات FAWDE مدت خدمت شعاع و تعمیر از FAWDE در ویتنام تا حد زیادی قطع شده است. ویتنام دفتر FAWDE با تمرکز بر افزایش کمیت و کیفیت خدمات است.
با دائما از فن آوری های مربوط به موتور دیزل معلوماتي FAWDE مقدار زیادی از پول به آموزش تکنسین خدمات در ایستگاه های خدمات و تولید کنندگان خودرو در ویتنام، با هدف بهبود مهارت های خود را برای بهتر ریخته است خدمات بازار ویتنام.


  • سری Ca6dm2
  • جزئیات خودرو موتور
  • انواع مختلف موتور خودرو
  • آب (آتش) پمپ موتور
  • سکوی نیمه تریلر
  • کابین بیش از موتور کامیون 6 x 4 بار سنگین

محصولات مرتبط