حالت عملیات بازار FAWDE در ویتنام

- Jun 02, 2016 -

FAWDE شش سری از محصولات به ویتنام از جمله W X K F L و M را صادر می کند. موجودی موتور مجموعه 27000 عمدتا با تمرکز بر سری W و X است. L و M سری موتورهای دیزلی سنگین از سطح پیشرفته بین المللی بازار ویتنامی در حجم بزرگ وارد کرده اید. محصولات ما در بازار ویتنامی به حال عمدتا به Truong چینگ های شرکت Meihua خودرو تولید TMT شرکت، دانگ فنگ Changjiang، شماره 23 گیاه، شماره 51 گیاه، Yuezhong شرکت، شرکت Zhansheng و Chunjian خودرو عرضه و غیره و مونتاژ در ژنراتور و وسایل نقلیه Jiefang و JAC. محصولات FAWDE در سراسر ویتنام محبوبیت شده اند.

 

تاسیس در سال 2008، دفتر FAWDE ویتنام سه کارمند دائمی و یک مترجم و کاملا مجهز با وسایل نقلیه دفاتر, تجهیزات و کسب و کار، و غیره.

 

انبار مرکزی قطعات دیگر FAWDE در ویتنام

 

انبار مرکزی قطعات دیگر FAWDE در هانوی در سال 2012 ساخته شده است. در حال حاضر بیش از 500 نوع مشترک قطعات یدکی در انبار مرکزی از جمله برای هدف خاصی ذخیره سازی نه تنها سایش قطعات موتور FAWDE در مدت گارانتی، بلکه بخشهای خاصی وجود دارد. بنابراین، FAWDE می تواند اطمینان از تامین قطعات یدکی و ویتنامی مشتریان موتورهای FAWDE به راحتی استفاده کنید.

 

انبار مرکزی FAWDE واقع در تقاطع بین # 1 بزرگراه و # 5 بزرگراه ویتنام، پس از آن موقعیت زمین شناسی بسیار مناسب است. در همین حال، این است مهم ترین مرکز لجستیک در هانوی که به طور موثر تضمین تحویل دقیق و به موقع قطعات پس از کاربران ما به آنها، فروش کوتاه مدت تحویل و رضایت کاربران ما را بهبود می بخشد.

 

سیستم خدمات FAWDE در ویتنام

 

از سال 2008، FAWDE 4 ایستگاه هسته در ویتنام و آنلاین ایستگاه های خدمات را در ارتباط با سیستم های خدمات از تولید کنندگان خودرو ساخته شده است. علاوه بر این، با پشتیبانی FAWDE انبار مرکزی زمان سرویس شعاع و تعمیر از FAWDE تا حد زیادی کاهش می یابد. در حال حاضر، FAWDE ویتنام دفتر تلاش برای ساخت ایستگاه خدمات بیشتر به بهبود کیفیت خدمات خود به طور مداوم.

 

با تجدید مداوم فن آوری موتور دیزل FAWDE صرف مقدار زیادی از پول برای سازماندهی آموزش پرسنل فنی ایستگاه ویتنامی و تولید کنندگان خودرو در مرکز FAWDE برای چند بار تا بهبود تخصص پرسنل تعمیر و نگهداری از ایستگاه های ویتنامی در زمان و غیر روحانی پایه محکم برای خدمات بهتر در بازار ویتنامی.

 


  • گاز موتور سری Ca6sl
  • بزرگترین موتور خودرو
  • موتور خودرو
  • تولید 4df تنظیم موتور
  • ظرف نیمه تریلر
  • سکوی نیمه تریلر

محصولات مرتبط