KING AOWEI ESCORT جی جی جادویی

- May 15, 2018 -

1、奥威动力 护航解放卡车荣耀路 副本.jpg

در صبح روز 18 آوریل، "هیچ شكستی در جهان وجود ندارد"، جاده آزادسازی J7 و مراسم راه اندازی ماشین هوشمند سری L4 در چینگدائو برگزار شد. در محل رویداد، آزادی نسل هفتم کامیون J7 با موتور 13 لیتری 550 اسب بخار CA6DM3 از واحد آزادی موتور کسب و کار Xichai Aowei در جلوی مخاطبان در یک شاتل فضایی و فضایی ارائه شده است و یک سری از نمایشگاه های اتومبیل هوشمند اتومبیل L4 را ارائه داد و در سایت. تظاهرات. آزادی کامیون ها، Aowei Power، بار دیگر جهان را به قدرت خارق العاده مارک ملی نشان داد و بار دیگر یک سیل سنگین در تاریخ خودروهای تجاری در چین را ترک کرد.به انتظارات Drive Pilot بروید

2、搭载奥威550马力的一汽解放第七代卡车产品J7在长春下线.jpg

از آنجا که عکس های جاسوسی در سال گذشته نشان داده شده است، رقم بالایی از Liberation J7 و قدرت قوی Aowei برای بسیاری از دوستان کامیون آشنا هستند. در همان روز، FAW طولانی مدت نسل جدیدی از مدل های کامیون های سنگین را آزاد می کند - J7 به طور ناگهانی شوکه شد. مراسم ختم به طور همزمان در پایگاه تولید در چانگچون برگزار شد و در کنفرانس چینگدائو پخش زنده شد. این ویدئو نشان می دهد که تراکتور J7 6 × 4 با موتور 13 لیتری 550 اسب بخاری Aowei به آرامی از خط تولید با جمعیت و شعله ور شدن بیش از 400 کارمند کشیده شد و نشان J7 به طور رسمی وارد مرحله تولید انبوه شد .

نسخه لوکس J7 آفلاین، آزادی نسل هفتم نسل کلاسیک سنگین جهانی است، و همچنین آزادی و هدایت آینده فناوری را به عصر فکری تبدیل می کند. ما همچنین به وضوح به یاد داشته باشید که در اکتبر سال 2017، کامیون هوشمند Liberation L3 مجهز به موتور Aowei برای اولین بار رانندگی هوشمندانه در محیط بزرگی برای وسایل نقلیه تجاری داخلی انجام داد. پس از گذشت شش ماه، کامیون هوشمند Liberation L4 مجهز به موتور Aowei 550 اسب بخار یک سری از اقدامات مانند بارگیری خودکار، رانندگی، فرمان، پارکینگ و تخلیه در بندر چینگدائو را نشان داد. Aowei به Liberate J7 کمک کرد تا ارتقاء هوشمندانه انجام دهد دوباره - برای رفع تمام شرایط جاده و محیط زیست، بدون نیاز به کمک شخصی، برای دستیابی به فناوری رانندگی هوشمند مستقل.


پادشاه Aowei پر از روح است.

در سال 2003 اولین موتور دیزل سنگین خود توسعه یافته چین متولد شد و نام آن "Aowei" بود. در سال 2007 اولین موتور دیزلی که جایزه پیشرفت علم و فناوری کشور را در زمینه موتور به دست آورد، به دنیا آمد. نام آن "Aowei" بود. در سال 2014 اولین موتور دیزلی با نام تجاری بیش از 2 میلیون کیلومتر در محیط بیابان، متولد شد و نام آن "Aowei" بود. در سال 2017، نخستین موتور دیزل خودمختار، که در سال 141 تولید یک میلیون فروش خودرو را به خود جلب کرد، نام خود را "Aowei" نامگذاری کرد. در سال 2017 اولین موتور دیزلی که اولین تظاهرات هوشمند بدون سرنشین را در تاریخ تجاری به پایان رساند امروزه، اولین موتور دیزلی با نام تجاری ملی که سطح هوشمند رانندگی L4 را تکمیل کرد، بار دیگر تظاهرات برجسته خود را به پایان رساند.

"اول" زمان و زمان دوباره به Aowei خلق و خوی فوق العاده سلطنتی. از J5 تا J6، از نسخه آزمایشی تا نسخه North Edition، South Edition و Highland Edition، و غیره از L3 تا L4، Aowei کامیون های خود را با کیفیت پادشاه خود را برای بیش از ده سال ارتقاء داده است و همچنان به برداشت عملکرد برجسته بازار. . در سال 2017، فروش کامیون های داخلی به 1،12 میلیون دستگاه رسید. در بین آنها FAW Liberation بالاترین رقابت در مسابقات قهرمانی کامیون ها را با فروش سالیانه 240،000 واحد و 22٪ سهم بازار به دست آورد. برای هر 5 کامیون سنگین فروخته شده، 1 از Liberation J6 آمده است. اعتماد به نفس از پادشاه Aowei CA6DM موتور سری است.


اسکورت برجسته اسکورت J7

امروزه محصول جدید به روز رسانی J7 Glory آفلاین است. موتور 1350 لیتری Aowei CA6DM3 با قدرت 550 اسب بخار قدرت J7 را با تکنولوژی درجه اول و کیفیت برتر ارائه می دهد و تجربه های ارزشمندتری را برای کاربران به ارمغان می آورد. قوی تر - تا 44P / L، تا 208 N · m / L گشتاور؛ تجربه قدرت بهتر در سرعت کم و گشتاور بالا. سوخت کارآمد تر - بهینه سازی موتور حرارتی موتور همراه با طراحی سبک وزن، مدولار، کمترین مصرف سوخت می تواند به 185 گرم بر کیلو وات برسد و سطح مصرف سوخت بین المللی پیشرو است؛ قابل اعتماد بودن - توسعه مشترک قطعات ورزشی با قابلیت اطمینان بالا با تامین کنندگان جزء اصلی جهان، B10 زندگی تا 1.5 میلیون کیلومتر، منجر صنعت در شاخص های کیفیت؛ ایمن تر - - نسل جدیدی از تکنولوژی ترمز دستی بازوی بدون سرنشین با 30٪ افزایش قدرت ترمز، به طور موثر طول عمر لنت های ترمز و لاستیک ها را افزایش می دهد. هوشمندتر - سیستم "خانه دار سالم" که قادر است با دقت تشخیص نقص موتور، پیش بینی زندگی کاری و گسل های احتمالی احتمالی، فرموله کردن یک طرح تعمیر و نگهداری موتور مناسب برای اطمینان از عملکرد قابل اطمینان موتور؛ راحت تر - با استفاده از یک درایو مستقیم دندانه دار درایو سیستم با پوشش همه سر سیلندر شناور و دیگر طراحی پیشرفته، برای اطمینان از سر و صدا و لرزش برای مطابقت با استانداردهای بین المللی است. معیار نتایج با نشانگر بین المللی نشان می دهد که عملکرد Aowei CA6DM3 13 لیتری 550 اسب بخار موتور مطابق با استانداردهای بین المللی است. ساختار و ظاهر قطعات فردی حتی بهتر است.


موتور Aowei CA6DM 13 لیتری 550 اسب بخار به همراه J7 Glory Road با کیفیت سوختنی، قابل اعتماد و ایمن Kingundefineds ادامه خواهد داد.


  • موتور پمپ آب گرم محصولات ما
  • قطعات موتور خودرو
  • دیابت 6 2 سری
  • موتور تراکتور
  • رفتگر موتور
  • کابین بیش از موتور کامیون 6 x 4 بار سنگین

محصولات مرتبط